OSTUINFO

Tere tulemast KunstiKutsari e-poodi!

Meie e-pood pakub mugavat võimalust osta või tellida kunsti- ja käsitöötooteid interneti teel. Registreerimine kodulehel selleks ei ole vajalik, kuid selle teostamine võimaldab saada meilt uudiskirju ja olla kursis sooduspakkumistega.
Käesolevad lepingutingimused kehtivad KunstiKutsar OÜ (edaspidi Müüja) ja Tellija (edaspidi Ostja) internetipoes aadressiga www.kunstikutsar.ee

Kaupade leidmine ja ostukorvi lisamine

Tootekataloogi leiate menüüvalikust POOD, valides alammenüü avaneb selle sisu. Kõige kiirem ja lihtsam on kindla kauba leidmiseks sisestada toote nimi otsingusse ja teile kuvatakse kõik selle nimega kaubad.
Toote lehel näete tootest pilte, infot ja hinda eurodes. Hinnad on ilma käibemaksuta, sest KunstiKutsar OÜ ei ole käibemaksukohuslene.
Ostu tegemiseks valige toode ja kogus ning vajutage nuppu LISA OSTUKORVI. Tootel, mida saab osta vaid ühekaupa, puudub koguse valiku võimalus. Sellisel juhul vajutage kohe nuppu LISA OSTUKORVI.
Pärast seda suunatakse Teid ostukorvi juurde, kus on veel võimalik muuta selle sisu ja koguseid. Samuti saab sellel lehel sisestada kinkekaardi koodi, mis arvestab selle kinkekaardi vääruse ostusummalt maha.
Kui te rohkem tooteid valida ei soovi, vajutage nuppu KINNITA TELLIMUS.

Tellimuse vormistamine ja tasumine
Pärast tellimuse kinnitamist jõuate KASSA lehele, kus arve vormistamiseks tuleb sisestada oma nimi ja kontaktandmed. Punaste tärnidega märgitud väljade täitmine on kohustuslik. Kui Teil on olemas kupongi kood või kinkekaardi kood, siis siin lehel on võimalus ka selle koodi sisestamiseks. Seejärel valige tarneviis ja makeseviis. Kui olete veendunud, et kõik andmed on korrektsed, siis vajutage nuppu ESITA TELLIMUS.

Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse Teie e-postile ettemaksuarve.
Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Tellimuse täitmine
Tellimus täidetakse KunstiKutsar OÜ poolt esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul pärast tasutud arve laekumist, välja arvatud toodetel, millel on tarneaeg eraldi määratud  tootekirjelduse juures. Tooted toimetatakse Teile Omniva või SmartPOST vahendusel.

Kõik tellimused, mis on suuremad kui 50€, toimetame kohale Eesti piires TASUTA!

Kõikide e-poest tellitavate kinkekaartide kohaletoimetamine on samuti Eesti piires TASUTA!

Kui kaubal esineb mingi puudus või on toote seisukord halvenenud transpordiga, palun teavitage meid kohe telefoni või e-maili teel. Kui kauba pakend on rikutud või ilmselgelt kannatada saanud, tuleb see KOHE vastuvõtmisel pakilehel ära fikseerida! Kui toote vastuvõtmisel pakilehele vastavasisulist märget tehtud ei ole, eeldame, et kauba kahjustuse on tekitanud kauba vastuvõtja.

Hilisemaid pretensioone ei saa me tõendite puudumisel enam rahuldada!

Tellimuse tühistamine

Teil on õigus tühistada oma tellimus peale kauba eest tasumist, kuid enne kauba kohaletoimetamist ilma lisakuludeta. Tellimuse tühistamiseks tuleb saata vastavasisuline teade koos ettemaksuarve numbriga e-posti aadressile pood@kunstikutsar.ee.  Tellimuse tühistamise kohta saadetakse kinnitus.

Tarbijal on õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kauba kätte toimetamise päevast. Müügilepingust taganemise õigus ei kehti e-poes märgitud “Tellitav toode” ja eritellimisel kaubale ning osutatud teenustele ning nende eest tasutud makseid ostjale ei tagastata.

Müügilepingust taganemine ja kauba tagastamine

Müügilepingust taganemisel peavad kaup ja pakend olema kasutamata ning komplektsed. Taganemise korral kuuluvad tagastamisele kõik müügilepingust tulenevad kingitused ning teised lisaväärtused.

Kasutatud või mittekomplektse kauba tagastamise korral on müüjal õigus mitte rahuldada ostja taganemisavaldust või tasaarveldada kauba väärtuse vähenemise kulu ostjale tagastatavast ostusummast. Samuti on müüjal õigus tasaarveldada kingituste ja teiste lisaväärtuste tagastamata jätmise korral nende väärtus kehtivas jaehinnas. 

Juhul, kui ostja ei tagasta kaupa 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamise päevast, on müüjal õigus taganemisavaldust mitte rahuldada.

Kauba tagastamise soovist ning müügilepingust taganemisest saab teatada e-maili teel pood@kunstikutsar.ee.

Müügilepingust taganemisel saab kaupa tagastada posti teel KunstiKutsar OÜ e-poele aadressiga Laine 4, Tallinn, 11314.

Ostusumma tagastatakse 14 päeva jooksul pärast seda, kui tagastatav kaup on jõudnud müüjani. Ülekandega tasutud summa kantakse tagasi kontole, millelt tasutud summa laekus ning vastavalt tellimuse vormistamise makseviisile. 

Kinkekaartidega maksmisel tagastame ostusumma kinkekaartides.