KKK

Kuidas kella või maali saab seinale kinnitada?

Kõikidele kelladele on paigaldatud kinnitusaasad, neid on üks kuni kaks toote kohta, sõltuvalt selle tegumoest ja vajadusest.

Maalidel kinnitusdetaile küljes ei ole, neid on võimalik osta siit:   https://www.kunstikutsar.ee/tootekategooria/kinnitusvahendid/

 

Kas pakute ka raamimist?

Maalide raamimist me ei paku. Raamid on üsna hinnalised, seega on hea teada, et kõik meie maalid ja seinakellad on puidust alusraamiga lõuendil, mis on maalitud üle ääre tehnikas. See tähendab seda, et maal näeb seinal hea välja ka ilma raamita.

Mõned meie maalid on loodud aga selliselt, et ei olegi raamimiseks mõeldud. Näiteks mitmeosalised maalid või paksema alusraamiga teosed.

Kui aga eelistate siiski raamimist, kuid jääte selle teenuse leidmisega hätta, siis kirjutage või helistage meile ja aitame Teid hea meelega.

 

Kuidas maale ja kellasid hooldada?

Tolmu saab eemaldada pehme kuiva pintsliga. Kellade puhul tuleb eelnevalt õrnalt eemaldada seierid ja pärast ettevaatlikult taas paigaldusjuhendi järgi tagasi panna.  Vett ja puhastusvahendeid palun mitte kasutada!

 

Mida teha kui lõuendi pind on pisut lohku vajunud?

Kui lõuend on lohku vajunud, siis seda pingutatakse koputades väikse haamriga ettevaatlikult alusraami nurkades olevaid kiilusid sissepoole. Kui sa ise ei julge seda teha, siis saavad sind selles aidata kõik raamimisteenust pakkuvad ettevõtted. Kui aga kiilude sisselöömine ei anna rahuldavat tulemust,  on vaja raamimistöökojas võtta korraks lõuend alusraamilt maha ning seejärel uuesti pingutades peale panna. Seda tööd teostavad samuti kõik raamimistteenust pakkuvad ettevõtted.